Puchar Wójta Gminy Głowno

Opublikowane przez admin w dniu

Mistrzowskie rozgrywki o Puchar Wójta Gminy Głowno dnia 20 lipca wygrała Wola Lubiankowska po rzutach karnych pokonała w finale gospodarzy Sokół Popów.                    Nasza drużyna Piaski Rudnickie zajęła 3 miejsce (hurrra). W pierwszym spotkaniu naszej druzynie ulegli weterani Oldboy Sokół Popów po remisie 2:2 w karnych przegrali 4:2.Niestety w półfinale przegraliśmy z Sokołem Popów 1:2  w walce o 3 miejsce pokonaliśmy piłkarzy z Mąkolic 1:0.                                                                                          Królem strzelców turnieju z 3 bramkami został R.Matyjasik z naszej drużyny Piaski Rudnickie ,natomiast najlepszym bramkarzem wybrano M.Bełdzińskiego także z naszej drużyny. Jest to największe osiągnięcie naszej drużyny Piaski Rudnickie w pełni zasłużone ( dziękujemy),następna impreza o Puchar Wójta dopiero za rok.                          Podziękowania należą się także naszym sponsorom państwu Gron za ubranie naszej drużyny.

IMG_4928IMG_4965

Kategorie: